Несамовитий щоденник, залишений семирічним хлопчиком, якого, на думку поліції, вбила його мати, розповідає про жахливі знущання.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Цілі сторінки журналу, який вів Мігель дос Сантос Родрігес, були заповнені такими рядками, як: "Я поганий. Я жорстокий. Я злий. Я відстій. Я не знаю, як когось цінувати. Я найжахливіший син".

Бразильська поліція вважає, що 26-річна мати Мігеля Ясмін Ваш душ Сантуш Родрігес змусила його написати рядки разом з іншими руйнуючими душу фразами, такими як "я ідіот" і "я не заслуговую тієї мами, яка у мене є". Перед тим, як вона вбила його.

Мати Мігеля, врешті-решт, зізналася, що накачувала його антидепресантами, перш ніж запхати його обм'якле тіло в спортивну сумку і кинути в річку.

Але вона чекала два дні після інциденту, перш ніж повідомити про "зникнення" Мігеля.

Родрігес повинна була передати відповідальність за Мігеля її мамі, але 28 липня дізналася, що помилка в документах означає, що йому доведеться залишитися з нею. Вважається, що саме в той день вона вбила свого сина.

Кампанія образ Родрігес, схоже, почалася приблизно в той час, коли вона почала жити зі своєю дівчиною, 23-річною Бруною Натієлі Порту да Роса.

Хлопчик і мати
Хлопчик і мати

Поліція отримала відео, на якому да Роза, здається, знущається над хлопчиком. У ролику можна почути, як вона каже: "Якщо твоя мама прийде, і ти намочишся, я тебе палицею розірву. Ти розумієш? Мені буде дуже легко".

У своїй заяві начальник поліції Антоніо Карлос Ракц сказав: "Що вже ясно, і ми підтвердимо в ході розслідування, так це те, що дитина жила під сильними фізичними і психологічними тортурами. Він страждав від недоїдання. Хоча він був зарахований до школи, у нього не було друзів, і він нікуди не ходив. Його замкнули і зв'язали в туалеті, щоб покарати".

Після того, як Родрігес зізналася, поліція обшукала сімейний будинок і знайшла ланцюг, який використовували для прив'язки Мігеля в шафі. Його тіло досі не знайдено.