Мати дівчинки в соціальних мережах дала дочці урок, видаливши облікові записи 14-річної дівчинки в соціальних мережах.

Фернанда Роша Каннер – мати Валентини, відомої як Ніна Ріос, 14-річного інфлюенсера з Бразилії, у якої 1,7 мільйона підписників у своїх акаунтах в соціальних мережах. Намагаючись дати дочці урок про життєві цінності, Фернанда видалила Instagram і TikTok Ніни Ріос, що мати називає радикальним, але і необхідним.

За словами Фернанди, платформи соціальних мереж, такі як Instagram і TikTok, нездорові, і вона не хотіла, щоб її дочка йшла по життю, вважаючи, що те, ким вона була в соціальних мережах, було тим, ким вона була в реальному світі.

"Я не думаю, що навіть для дорослого і тим більше для підлітка корисно засновувати своє самопізнання на зворотному зв'язку в Інтернеті", – сказала Фернанда.

Фернанда поговорила з Fantastico про те, чому вона вирішила зробити такий рішучий крок і видалила соціальні мережі своєї дочки:

"Вам досить складно дізнатися, хто ви в 14 років. Коли є два мільйони людей, яких ви ніколи в житті не бачили, думаючи, що вони вас знають, це ще більш небезпечно. Легше втратити себе".

Фернанде стало ясно, що їй потрібно видалити облікові записи: "Коли я увійшов в систему, я побачив 30 ідентичних Селфі і маленьких танців, які може робити кожен".

Основним фактором, що вплинув на рішення Фернанди видалити ці сторінки, було те, що вона не хотіла, щоб Валентина росла, вважаючи, що вона саме цей персонаж.

"Я не хочу, щоб вона рекламувала одяг з легкозаймистого поліестеру китайського виробництва. Я не хочу, щоб моя блискуча дочка кожен день танцювала, як дресирований Бабуїн. Це сумне покоління, для якого це вважається славою", - пояснила Фернанда.

Валентина також говорила з Fantastico про рішення своєї матері і каже, що спочатку вона не сприйняла його добре.

На даному етапі Валентина не впевнена, коли повернеться в соціальні мережі, але зараз вона задоволена тим, що не присутня в них.