Інактивована вакцина від COVID-19 вийде у продаж вже у грудні цього року, про це заявляє фармацевтична компанія Sinopharm та представники влади Китаю. Ціна вакцини буде коливатися біля 150 доларів.

Читайте нас у Google News!

"Після завершення третьої фази міжнародних клінічних випробувань можна буде приступити до реєстрації інактивованої вакцини. За нашими розрахунками, до кінця грудня цього року вона може з’явитися на ринку", - заявляє голова правління, секретар партійного комітету корпорації Лю Цзінчжень.

За прогнозами, близько 120 мільйонів вакцин на рік зможе виробляти Пекінський дослідний інститут біопрепаратів, планується також долучити до виробництва Уханський інститут біопрепаратів, що збільшить кількість виготовленої вакцини на 120 мільйонів одиниць.

"Ціна вакцини не буде надто високою" - вважають Китайські лідери. Вартість двох ін'єкцій сягне близько 144 доларів (близько 3900 гривень).

Також Цзінчжень похвалився, що йому вже було введено дві ін'єкції та ніяких побічних ефектів не було.

Можна зробити також і одну ін'єкцію, що знизить ціну захисту від коронавірусу, проте і якість захисту буде гіршою. Якщо зробити одну ін’єкцію, то ймовірність захисту десь 97%, антитіла виробляються повільно. Зазвичай потрібно близько півмісяця, щоб вийти на рівень, якого буде достатньо для протидії вірусу. Якщо зробити дві ін’єкції, то ймовірність захисту може досягти 100%.

Інтервал між двома введеннями препарату зазвичай 28 днів, проте в деяких випадках можна зробити одразу дві ін'єкції в ліве та праве передпліччя.

Нагадаємо, що дані статистики показують, що лише близько половини українців (47%) готові зробити щеплення від вірусу. Тоді як 42% населення сказали, що не збираються щепитися, та 11% ще не визначилися зі своєю позицією. Така реакція українців зовсім не дивна, адже не кожен може дозволити собі такі статті витрат.