Під поверхнею найглибшого басейну в світі знаходиться затонуле "місто" з кинутими автомобілями, квартирою і навіть підводним велотренажером.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Басейн під назвою Deep Dive Dubai має глибину 60 метрів і занесений до Книги рекордів Гіннеса як найглибший басейн у світі для дайвінгу .

Минулого тижня Користувач TikTok @abdulla_alsenaani опублікував інформацію про басейн. Він показав серію відеороликів, які починаються з того, що виглядає як звичайний критий басейн з плитковим підлогою і сходами, що ведуть в басейн.

Басейн
Басейн

Але коли камера опускається під поверхню, відео показує неймовірно глибокий басейн під ним, багатошаровий імітаційний "місто" зі сходами, "квартиру" і старі занедбані машини, розташовані на двох рівнях.

В інших є вікна в кімнати з будівлі, в якому знаходиться басейн.

Далі він розкриває більш тонкі деталі Басейну, в одному кліпі він показує, як він використовує спін-байк під водою.

У наступній сцені він ширяє над "ванною" в підводній "квартирі" для відвідувачів.

Басейн
Басейн

Deep Dive Dubai, що вміщає 14 мільйонів літрів води, відкрився в червні цього року.

Згідно з веб-сайтом Книги рекордів Гіннеса, в басейні є системи звукового та емоційного освітлення, а також система фільтрації, в якій використовуються технології, розроблені НАСА, і ультрафіолетове випромінювання.

Вода фільтрується і циркулює кожні шість годин з використанням кременистої вулканічної породи, що допомагає комплексу підтримувати прісну воду.

Басейн
Басейн

У комплексі пропонуються заняття фрідайвінгом і підводним плаванням з аквалангом, а зовнішній вигляд будівлі спроектований так, щоб нагадувати величезну устрицю, щоб підкреслити спадщину Об'єднаних Арабських Еміратів в області дайвінгу за перлами.