Дружина екс-президента США витончено принизила Меган Маркл. Герцогиня Сассекська отримала за гострий язик, пише Express.co.uk.

Зухвала і волелюбна дружина принца Гаррі перейшла дорогу не тільки королівській родині, а й обраниці колишнього американського лідера. У прагненні вплинути на імідж британських монархів Меган Маркл перегнула палицю, чим викликала невдоволення дружини Барака Обами.

Супутниця екс-президента США позбавила герцогиню Сассекську запрошення на банкет на честь ювілею свого чоловіка і публічно розкритикувала її за скандальну поведінку.

Меган Маркл
Меган Маркл

60-річчя Барака Обами відзначили гучною вечіркою, куди Меган Маркл дуже хотіла потрапити. Герцогиня Сассекська не сумнівалася, що сім'я колишнього американського лідера прийме її на торжество, проте цього не сталося.

Мішель Обама не просто викреслила дружину принца Гаррі зі списку гостей, але і пояснила ЗМІ, чому Меган Маркл не удостоїли запрошенням.

Мішель Обама заявила, що вони з чоловіком завжди ставлять сім'ю понад усе, тому інтерв'ю Меган Маркл з Опрою Вінфрі її сильно розчарувало. Через те, що герцогиня Сассекська негативно висловлюється про рідню свого чоловіка, її і не покликали на грандіозне торжество.

При цьому на вечірці були присутні багато голлівудських зірок – Том Хенкс, Стівен Спілберг, Бейонсе, Jay-Z та інші популярні персони. Дружина Барака Обами висловила надію на те, що в королівській родині зникнуть конфлікти і її члени будуть жити душа в душу.