Орендар з пекла перетворив симпатичну квартиру з двома спальнями в море з 8000 пивних банок, гниючих продуктів і туалету, заваленого сміттям висотою в чотири фути, з такою товстою павутиною, що вони заплуталися в пивних банках.

Про це повідомляє портал «Mirror»

Експерт з очищення та очищення стічних вод Фредді Гілліум-Вебб отримав завдання прибрати неприємний безлад від свого друга-домовласника, коли проблемний орендар, нарешті, поїхав після року, коли не платив орендної плати і розгромив квартиру.

Однак 29-річний юнак і уявити собі не міг, які жахи очікували його на першому поверсі, в квартирі з двома спальнями і однією ванною кімнатою в районі Андовер в Гемпширі, що було настільки жахливо, що він відчув необхідність робити знімки.

Ванна
Ванна

Жахливі фотографії показують вітальню, завалену такою кількістю банок пива, що весь диван майже не видно з-під них, в той час як павуки почали скидати банки і піднімати їх своєю павутиною.

Туалет у ванній кімнаті "ніколи не змивався", а замість цього туалетний папір і екскременти, здавалося, були акуратно складені в «падаючу вежу» на висоті чотирьох футів.

Кухня настільки погана, що обідній стілець і стіл затоплені, і їх не видно в море сміття, через яке Фредді довелося пробиратися.

Фредді був змушений витратити майже 30 годин протягом трьох днів, очищаючи територію, і кілька разів хворів у процесі, поки він пробирався через страхітливий безлад.

Прибирання
Прибирання

Потрібно було колосальних 10 пляшок відбілювача, щоб повернути квартиру в нормальний стан, і їм навіть довелося використовувати екскаватор, щоб розчавити безлад, щоб він помістився в гігантському скипі.