Жінка, у якої в 12 років була діагностована лімфедема, дуже соромилася своїх ніг. Вона ховалася роками, поки не навчилася їх приймати.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Монік Самуельс з Атланти, США, страждала цією невпевненістю з тих пір, як їй в 12 років поставили діагноз лімфедема.

Цей стан, також відомий як лімфатична обструкція, викликає скупчення зайвої рідини в тканинах тіла і викликає набряк ніг.

Це також викликає у 35-річної жінки болі в суглобах і шкірні інфекції, через які вона була госпіталізована.

Намагаючись впоратися з цими проблемами, Монік 10 разів лягала під ніж.

Вона також регулярно проходить мануальну лімфодренажну терапію, але, на жаль, її стан невиліковний.

Монік
Монік

Монік сказала: "Коли мені було 12, я вивихнула кісточку, і незабаром після цього моя права ступня і нога почали опухати. Побувавши в декількох лікарнях, резидент швидкої допомоги направив мене в Центр лімфедеми Лернера, і саме там мені поставили діагноз-приблизно після шести місяців перебування в лікарні, сканування МРТ, аналізів крові та УЗД. Я дуже соромилася своєї зовнішності, коли розвинулося захворювання, ніхто ніколи не ображав мене, але я чула щось від інших або просто дивилася на людей на публіці. Більшу частину часу мені доводилося закочувати ноги в бинти, і це просто заважало мені розважитися".

Монік ховалася через свій стан. Але після багатьох років боротьби з цим вона вирішила, що більше не дозволить цьому стримувати себе.

"Раніше я завжди отримувала коментарі від людей, які говорили, що я красива, але мої ноги були такими великими, і це турбувало мене, коли я була молодшою, але тепер я знаю, що я красива завдяки своїм ногам. Для мене набагато більше, ніж мій стан, я пишаюся тим, хто я є і ким я стаю".

Монік
Монік

Багато хто з її прихильників вдячні їй за те, що вона так відкрито розповіла про свій стан.