Всього 4 роки тому британець Ендрю Девід Набб виграв у лотереї 250 тисяч фунтів. Однак його історія - лише черговий доказ того, що щастя за гроші не купиш, пише Mirror.

На початку цього року колеги 37-річного Ендрю стали свідками нервового зриву чоловіка. Весь у сльозах, чоловік втік з роботи, сів у машину і поїхав. Трохи пізніше брат британця отримав повідомлення: "Пішов у гори. Я тебе більше не побачу".

Зібравши сімейний підряд, брат з помічниками кинулися на пошуки Ендрю. Тільки через кілька днів його труп знайшли в машині на парковці неподалік від міста. Він звів рахунки з життям.

чоловік виграв у лотерею і наклав на себе руки
чоловік виграв у лотерею і наклав на себе руки

Такий розвиток подій шокував усіх близьких чоловіка. Всього чотири роки тому він був на сьомому небі, вигравши кругленьку суму в лотереї EuroMillions. Правда, щастя Ендрю тривало недовго. Якщо спочатку він хвалився і говорив про те, що скоро купить нову машину, будинок і злітає з дітьми на Тенеріфе, вже скоро від грошей не залишилося і сліду. Він просто все програв. Мало того, Ендрю навіть примудрився заборгувати величезні суми.

Багаторічний діабет, ігрова залежність, борги — вже непоганий набір. Але на цьому проблеми не закінчилися. Депресія не змусила себе чекати, а в листопаді минулого року Ендрю так невдало впав, що це викликало когнітивні труднощі. Почалися провали в пам'яті, а кожне слово стало даватися насилу.

Наприкінці 2020-го Ендрю приїхав до мами, яка щойно перехворіла коронавірусною інфекцією. Він тримався на відстані від неї, але жінка навіть так відчула — щось не так. Вона поцікавилася у сина, чи все у нього добре. Він збрехав.

У середині січня знову приходив до матері з проханням позичити грошей. Він заборгував велику суму на іграх. Вже через кілька днів його труп знайшли у відокремленому місці на парковці.

Мої сини були шоковані, адже це була єдина дорога, яку вони не перевірили. Вони проїжджали повз пару раз, але так і не помітили машину. Тоді був досить сильний снігопад. Ми змогли його знайти, тільки коли злива змила сніг з машини мати Ендрю Девіда Набба

Прибула бригада швидкої допомоги лише констатувала факт смерті на місці.