У середині серпня американець Донні Уайзман разом з дружиною Терезою відправився на дитячий день народження в зоопарк Scales and Tails в штаті Юта. Але пізнавальний сімейний годинник обернувся кошмаром, пише Ladbible.

Коли доглядачка привела екскурсійну групу до вольєру з алігатором, Рептилія схопила дівчину за руку. І відпускати явно не збиралася. Те, що сталося далі, потрапило на відео.

Зрозумівши, що хижак не збирається відпускати доглядачку, Донні покликав на допомогу, а сам кинувся у вольєр рятувати дівчину. Судячи з усього, без допомоги вона б не обійшлася. Абияк чоловікові вдалося змусити рептилію відпустити свою "здобич".

Алігатор вирішив поласувати дресирувальницею
Алігатор вирішив поласувати дресирувальницею

Потім ще майже хвилину він пробув з алігатором один на один, стискаючи йому пащу. Незабаром Уайзману все-таки вдалося забратися з клітки неушкодженим. Через пару днів в Facebook-групі зоопарку з'явився пост з подяками. Управління зазначило, що робота з хижаками — завжди ризик і мати таких героїв серед відвідувачів — велика честь. До речі, сам Донні себе героєм зовсім не вважає, пише 2KU.TV.

Ми хочемо віддати належне Донні Уайзману і Тодду і Емі Крістофер і подякувати їм за героїзм. Робота з деякими з наших тварин пов'язана з ризиком, який ми, як співробітники, приймаємо на себе. Вчора відбулася подія, яка, як ми сподіваємося, більше не повториться. Одну з наших працівниць вкусив великий алігатор, і все вийшло з-під контролю scalesandtailsutah

Цей джентльмен міг просто залишитися в зоні безпеки, як би зробила більшість відвідувачів, але замість цього він втрутився в ситуацію за власним бажанням і допоміг захистити дівчину від алігатора. Його допомога в поєднанні з навчанням нашого співробітника, ймовірно, врятувала їй життя і кінцівки. А Емі Крістофер працювала медсестрою, так що надала першу допомогу вже до приїзду швидкої допомоги, і ми також дякуємо їй за це. Все гаразд і вже йдуть на поправку scalesandtailsutah

Крім того, дівчина, яка мало не стала жертвою алігатора, розповіла, як добре справи склалися у неї. Вона потрапила до кращого хірурга-ортопеда в штаті. Він придумав рішення, завдяки якому доглядачка, чиє ім'я не розкривається, зараз може користуватися своєю рукою, хоча поки що скуто.