Родич Марії раніше служив правоохоронцем, тому відразу здогадався, в чому насправді суть.

Нещодавно вранці домогосподарку з Тайна-енд-Уіра, Великобританія, зустріла неприємна картина. Хтось вивалив цілу банку червоної квасолі перед дверима її будинку. Марія Селіно-Страйкер порахувала, що це чийсь дурний жарт, і відразу все прибрала.

банка квасолі
банка квасолі

Але коли вона поділилася цим зі своїм родичем, який раніше працював у поліції, то той підкинув їй приводів для занепокоєння, пише Lad Bible.

Виявляється, це не пранк, а дуже простий і дієвий виверт грабіжників. Вони викидають перед дверима потенційної жертви щось неприємне, але досить відчутне (щоб не змило дощем), а потім чекають.

Марія Селіно-Страйкер
Марія Селіно-Страйкер

Якщо протягом пари днів власники житла не прибирають сміття, значить, вони поїхали і будинок без нагляду. Марію таке відкриття неабияк злякало, і тепер вона закриває на ніч всі додаткові замки. Кожен день вона перевіряє будинки сусідів, особливо пенсіонерів і тих, хто поїхав у відпустку.

"Я написала про це в "Фейсбуці", щоб попередити і убезпечити інших. Якщо ця інформація вбереже хоч одну людину – я буду дуже рада", – попереджає Марія Селіно-Страйкер.