Патріарх Кирило зробив заяву про вселенський кінець світу. Також порадив людям задуматися про власний кінець світу - про смерть. Також предстоятель РПЦ додав, що для людей, які сповідують християнство, питання про власну смерть саме на часі. Про це повідомили на сайті РПЦ.

Читайте нас у Google News!

Патріарх Кирило
Патріарх Кирило

Після того, як патріарх розтлумачив значення уривка з Євангелія від Матвія: "І потемніють сонце і місяць, і зорі попадають з неба, і тоді з'явиться син людський, прийдешній на хмарі у славі своїй".

Він додав, що вселенський кінець світу для будь-якої людини набагато далі, ніж кінець світу власний, адже апокаліпсис ніхто, на думку священика, з нині живих не застане.

"Мені часто доводилося говорити на цю тему, і в міру того як я переконувався, що кінець світу - одна з найважливіших, може бути, тем, які хвилюють людей, прийшла мені ось така думка. Звичайно, не може бути розумним людина, якщо він не замислюється про кінець, про загальний кінець. Але ж куди ближче до нас не той космічний кінець Всесвіту, а наш власний кінець світу", - сказав патріарх.

Також Кирило порадив якомога частіше в своєму житті звертатися до високого, слідувати принципам моральності, прагнути до підвищення через самопізнання і аналіз. Людей закликають плекати духовність всередині себе і прожити таке життя, щоб в кінцевому підсумку ні про що не пошкодувати.