Будинок став центром жахливого розслідування після того, як француз виявив три тіла, прибираючи сімейний будинок після того, як його дружина померла від раку, пише Daily Star.

Повідомляється, що тіла трьох маленьких дітей були виявлені у власності вдівця, який прибирав будинок після смерті своєї дружини.

41-річний француз наводив порядок в будинку після того, як його 44-річна дружина померла від раку і виявив перший труп в туалеті, повідомляє німецький сайт RTL.

У понеділок вдівець зв'язався з поліцією, яка провела додатковий обшук в будинку і виявила ще два тіла, загорнуті в пакети, разом з двома ножами в сараї поруч з будинком сім'ї.

Неясно, чи є тіла, знайдені в Мезері, недалеко від Ле-Мана, у Франції, тілами новонароджених, немовлят або зародків, однак влада наказала провести розтин.

За повідомленням французького новинного каналу BFM TV, дружина чоловіка раптово померла від раку 1 серпня, і після її смерті він вирішив, що хоче навести порядок в будинку, який вони ділили на краю лісу в Сарті.

Французький телеканал повідомив, що перше тіло чоловік знайшов у замкненій шафі в гаражі, а два інших трупи офіцери виявили в "замкненій шафі, в сараї далеко від дому".

Журналісти додали, що тіла не датуються одним і тим же періодом часу.

У повідомленнях говориться, що пара була бездітною, але у померлої жінки було двоє дітей від попередніх стосунків.