Шестирічна дівчинка була доставлена в медичний центр в провінції Гуандун на південному сході Китаю після того, як її батьки помітили, що комаха проникла в її слуховий прохід.

Про це пише Mirror.

Переляканій дівчинці довелося виймати таргана з слухового проходу після того, як комаха заповзла всередину під час полуденного сну.

Шестирічна дівчинка помітила дивне поколювання уві сні, і незабаром після цього її перелякана мама зробила тривожне відкриття.

Інцидент стався минулого тижня в місті Шеньчжень в провінції Гуандун на південному сході Китаю.

Величезний тарган заповз дівчинці у вухо
Величезний тарган заповз дівчинці у вухо

За повідомленнями місцевих ЗМІ, молода дівчина помітила дивне відчуття у вусі після полуденного сну, і її мати перевірила, в чому проблема.

Потім приголомшена жінка побачила живого таргана в одному з слухових проходів своєї дочки, і їй довелося швидко вирішувати, що робити.

Вона швидко вирішила не намагатися прибрати істоту сама, стрибнула в машину і попрямувала за допомогою. Жінка відвезла свою дочку в найближчий медичний центр, і лікар за допомогою отоскопа помітив двосантиметрового таргана, що пробирається до барабанної перетинки дитини.

Лікар налив дитині медичний розчин у вухо, щоб убити комаху. Зрештою, вони благополучно видалили її з її слухового проходу, коли сім'я зітхнула з величезним полегшенням.

Місцева влада нагадала жителям завжди звертатися в лікарню, якщо у вухо потрапив чужорідний предмет або жива комаха. Експерти кажуть, що не можна намагатися вирішувати проблему самостійно в таких ситуаціях.

Якщо хтось спробує видалити комаху без медичної допомоги, вона може заритися глибше, що може пошкодити барабанну перетинку і викликати ряд ускладнень.

Повідомляється, що дівчинка одужує вдома після важкого випробування.