Офіцер у Великобританії помітив навіс, покритий дерев'яними піддонами і брезентом, і побачив двох поні, що стоять всередині – в їх власних фекаліях. Поні довелося приспати, а ветеринар сказав, що обидва страждали не менше року.

Чоловік був засуджений за жорстоке поводження з тваринами після того, як співробітник служби захисту тварин виявив двох поні, що стоять у власному посліді, з такими короткими хвостами, що, як порахував ветеринар, вони з'їли їх.

Хоча Девід Роберт Девіс, якому вже заборонили тримати коней, не володів поні, врешті-решт він зізнався, що знав про їхню ситуацію і не зміг надати їм ветеринарну допомогу.

Поліцейський знайшов у брудному сараї двох поні
Поліцейський знайшов у брудному сараї двох поні

Поні довелося приспати, а ветеринар сказав, що обидва страждали не менше року, повідомляє Wales Online. Неймовірна жорстокість виявилася, коли співробітник служби захисту тварин провів неоголошену інспекцію овець, що містяться на полях недалеко від району Дрефач Феліндре, в Північному Кармартенширі, Уельс.

Офіцер помітив навіс, покритий дерев'яними піддонами і брезентом, і побачив двох поні, що стоять всередині – в їх власних фекаліях. При подальшому огляді з'ясувалося, що поні стояли на брудній підстилці висотою по пояс.

Їх копита були сильно розрослися, а хвости були такими короткими, що офіцер вирішив, що вони, можливо, з'їли їх самі.

Тваринам було нічого їсти, а у одного було відро з водою з фекаліями. Їх також тримали в темряві, так що вони не могли виглянути з сараю.

Поліцейський знайшов у брудному сараї двох поні
Поліцейський знайшов у брудному сараї двох поні

Виступаючи в магістратському суді Лланеллі на початку цього місяця, Девіс визнав себе винним у двох злочинах: заподіяння непотрібних страждань двом коням і порушення наказу про дискваліфікацію коней.

В даний час він засуджений до 12-тижневого тюремного ув'язнення з відстрочкою виконання вироку на два роки і засуджений до 12-місячних громадських робіт з 250 годинами неоплачуваної роботи і реабілітацією в результаті його зневаги.

Обидва поні були відвезені на лікування, але через кілька днів їх довелося приспати.