Користувачка TikTok Трінні залишила людей в шоці після того, як поділилася своїм секретним прийомом, за яким мішки під очима повністю зникають менш ніж за пару хвилин.

Всім відомо, що тіла змінюються з віком, від сивого волосся до ослаблення шкіри – все це частина процесу старіння.

Але хоча в цьому немає абсолютно нічого поганого, багато людей невпинно працювали над відкриттям нових способів уповільнити процес старіння, а в деяких випадках навіть повернути його назад за допомогою тонни високоякісних засобів лікування і продуктів.

Тим часом, одну жінку звинувачували в чаклунстві, після того, як вона показала, як вона змушувала мішки під очима зникати прямо на наших очах, як якийсь чарівний трюк, ховаючи при цьому роки своєї зовнішності.

Жінку звинуватили в чаклунстві
Жінку звинуватили в чаклунстві

Жінка прийшла в TikTok, щоб розповісти, як в минулому вона перенесла операцію по зниженню ваги, через яку у неї залишилися мішки під очима через в'ялої шкіри. Вона їх дуже соромиться і це змушує її плакати, коли вона дивиться в дзеркало вранці.

"Отже, я готуюся до роботи, і я хотіла чимось поділитися з вами, хлопці. Ви бачите всі ці мішки у мене під очима, мені 54". У будь – якому випадку, я дуже соромлюся їх, і я виявила, що це працює приголомшливо, я збираюся показати вам", – сказала вона в кліпі.

У кліпі можна побачити, як Трінні видавлює крихітну краплю тимчасового затягуючого засобу для очей Пітера Томаса Рота на свій палець і ніжно масажує нею мішечки під одним з очей.

"Я просто вичавлюю його і накладаю трохи, і я збираюся намазати тільки одну сторону, щоб ви могли побачити різницю. А тепер почекаємо", – каже жінка.

Протягом декількох секунд складки під очима Трінні починають зникати, а потім повністю зникають. Як за помахом чарівної палички.

"Це працює чудово, воно прибирає мої складки і залишається таким весь день. Я не знаю, чи дозволено нам робити це в TikTok, але я просто хотіла поділитися з вами секретом", – сказала вона.

У розділі коментарів люди не могли повністю повірити в те, що бачили це своїми очима, а деякі навіть звинувачували Трінні в чаклунстві після її очевидного магічного трюку.