Пара побачила незнайомку, що йде по терасі поруч з їхнім будинком, але вони були шоковані її дивними рухами. Кілька глядачів заявили, що вона поводилася як зомбі.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «Daily Star»

Пара була налякана, коли їх розбудив шум у їхньому саду. Вони виявили жінку-зомбі, що блукає за межами їхнього будинку посеред ночі.

Домовласники з Вінфілда, штат Канзас, Північна Америка, показали своєму синові запис з камери дверного дзвінка, яку потім розмістили відео на сторінці Reddit.

"Мої батьки розповіли мені, що хтось випустив своїх собак, засунув їх грати і протягнув водяний шланг до середини вулиці", - написав він про інцидент, що стався 5 вересня.

Жінка-зомбі
Жінка-зомбі

"Потім вони перевірили камери, щоб знайти це".

У кліпі, показаному близько 3.26 ранку, боса жінка у вільній футболці і спідниці ходить по дерев'яній палубі, заклавши руки за спину.

Її рухи незручно лякають, коли вона відступає і починає сіпати шию.

Вона озирається і на секунду простягає руку, потім йде по терасі до столів і стільців.

Чоловік пояснив: "Мої батьки спочатку думали, що це їхня сусідка, оскільки у неї є проблеми з наркотиками. Але після подачі заяви в поліцію поліція визначила її як людину, що живе в цьому місті... що робить його ще більш уривчастим. Ніхто не знає, як і чому вона опинилася в 20 хвилинах від будинку у випадковому будинку в місті. Але по звуках поліцейські точно знали, хто вона така".

Жінка-зомбі
Жінка-зомбі

На щастя, його батьки знайшли своїх собак, але вони були шоковані тим, що побачили на відеоспостереження.

Деякі глядачі сказали, що жінка рухалася як "зомбі" в популярній грі жахів на виживання Left 4 Dead.