Стало відомо, що колишній солдат Кирило Терешин, якому 25 років може піти з життя або позбудеться рук.

Відповідну публікацію оприлюднили на сайті "Daily Star"

Хлопець відомий, як "Руки-базуки" був попереджений, що йому загрожує смерть, якщо йому не видалять затверділий вазелін з рук хірургічним шляхом.

Колишній солдат Кирило Терешин, використовував уколи, щоб показати себе надлюдиною, але тепер розплачується за це, він може втратити руки або загинути.

Йому вже видалили підроблений трицепс, але тепер йому належить перша операція по позбавленню від небезпечних гігантських імплантатів з його біцепса.

Хірург Дмитро Мельников прямо попередив його: "Ризик ускладнень в цьому випадку дуже великий. Але бездіяльність не допоможе пацієнту. Токсична речовина в організмі в довгостроковій перспективі може викликати ускладнення для нирок і привести до смерті".

Кирило Терешин
Кирило Терешин

На відео видно, як Терешин, якого на батьківщині прозвали базукою, проходить комп'ютерну томографію перед операцією в Москві.

Його неминуча операція видалить затверділий вазелін, який він ввів в ліву руку.

Він показаний з оголеними грудьми, з новим татуюванням на опуклій руці - 77-річного героя, лідера комуністів Геннадія Зюганова.

"Скоро мені належить дуже складна третя операція", - сказав він.

"Я не знаю, чим це закінчиться. Я набрав руки в 20 років через власну дурість. Я не думав про наслідки. Мені дуже пощастило, що мене взяли до себе лікарі. Не дай бог що-небудь трапиться з цим нервом, і я не можу поворушити рукою. Я дійсно переживаю з цього приводу. Я дуже боюся....", - продовжив Кирило.