Дженнеффер Соуза з Дуке де Кашіас на цьому тижні все ще перебувала в лікарні після того, як втратила частину великого пальця через косметичний аксесуар. Вона поділилася новинами про свій шок і біль зі своїми підписниками в TikTok.

Відповідну інформацію розмістили на порталі "Daily Start"

Симпатичній впливовій жінці з тисячами підписників в TikTok довелося ампутувати кінчик великого пальця після того, як він розпух через інфекцію, коли на рану наклеїли фальшивий ніготь.

Дженнеффер Соуза з Дуке де Кашіас, Бразилія, на цьому тижні була в лікарні в очікуванні третьої операції після того, як аксесуар призвів до втрати частини великого пальця.

Неясно, чи знала вона про рану в той час, чи вона була настільки маленькою, що і вона, і майстер з манікюру не помітили її.

Дженніфер
Дженніфер

Потім великий палець молодої жінки опух, в результаті чого вона відчула біль. Вона сказала: "Мій ніготь почав боліти, але для мене це було нормально. У цьому не було нічого страшного. Після того, як він відчув біль, мій великий палець почав сильно опухати, і я не могла працювати. На наступний день я відразу потрапила в лікарню".

Лікарі прописали дівчині протизапальні засоби, антибіотики та інші ліки. Однак через кілька днів їй довелося повернутися в лікарню, коли з її великого пальця почав сочитися гній, і у неї почалися сильні болі.

Дженніфер
Дженніфер

Вона залишається в лікарні після двох операцій, в тому числі з видалення верхньої частини великого пальця. Дата її виписки ще не призначена.

Як раніше повідомляв портал "Українці", маленька дівчинка подивилася Тікток відео з'їла 23 магніту.

Нагадаємо, що хлопець, якого прозвали "Руки-базуки" знаходиться на межі смерті.