Зірки TikTok вперше зустрілися, коли йому було всього 15 років, але в минулому році їх романтичні стосунки виникли, коли вони знову зустрілися, випадково. Обидва продовжують публікувати повідомлення в Інтернеті, незважаючи на неприємні коментарі.

Відповідну інформацію розмістили на порталі "Daily Star"

61-річна Шеріл МакГрегор і 24-річний Коран Маккейн з Джорджії, США, транслювали своє весілля 3 вересня на TikTok .

Коли вони вперше зустрілися в 2012 році, Корану було всього 15, він працював в ресторані швидкого харчування. У них не було романтичних стосунків до минулого року, коли Корану було 23 роки.

Шерін і Коран
Шерін і Коран

Незважаючи на безліч негативних коментарів в Інтернеті про різницю у віці, пара як і раніше публікує повідомлення в соціальних мережах, інформуючи своїх шанувальників про своє життя.

Коран сказав: "Ми були в прямому ефірі в TikTok під час весілля. Мої найкращі друзі були там, і після цього ми пішли в Bones BBQ Joint і пообідали. Потім ми повернулися в наш готель і дві години займалися любов'ю".

Після їх першої зустрічі доглядач Коран зауважив, що його майбутня дружина працювала касиром.

Шерін
Шерін

Вони зблизилися, коли він втішав її після неприємних коментарів, які вона отримувала в TikTok, і незабаром пара почала разом завантажувати спільні відео.

Коран продовжував: "Я ніколи не відчував того, що відчуваю до Шеріл".

Вони офіційно стали парою в квітні минулого року, а Коран підняв велике питання всього три місяці по тому в ресторані Olive Garden.

Шерін і Коран
Шерін і Коран

Кільце, яке він вибрав для Шеріла, коштувало 3000 доларів (2200 фунтів стерлінгів).

Тепер вони обидва ростуть в мережі, запустивши новий обліковий запис OnlyFans, в якому документуються ті моменти сексуального життя, які вони обидва описують як "приголомшливі".