Незрозумілий феномен викрадення інопланетянами налічує не менше 60 років, тепер Стефані Санчес розповідає про дивні нічні зустрічі з інопланетянами, які переслідують її сни.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «Daily Star»

Жахливий феномен викрадення інопланетянами занадто реальний для тих, хто його відчуває, якою б не була його причина.

Одна з викрадених, Стефані Санчес, розповіла про свої дивні нічні зустрічі з демоном або інопланетянином, який переслідує її сни.

Вона каже, що "інопланетянин" вперше відвідав її в 2004 році - і з тих пір повертався багато разів.

"Я жила з мамою в Нью-Йорку. Була середина ночі, коли мене розбудив дряпаючий звук... як довгі цвяхи на простирадлі", розповіла жінка.

Демон
Демон

Таємнича фігура, висотою близько трьох-чотирьох футів, дивно схилилася над її ліжком. Стефані відчула необхідність простягнути руку і доторкнутися до таємничого зловмисника, у якого, здавалося, були два коротких роги на голові.

"Ця штука взяла ці дві штуки, схожі на палички для їжі, і притиснула їх до того місця, де були мої яєчники. Я думала, що вона навіть проткнула. Це було надзвичайно болісно, і все, що я могла думати, було "Боже, Боже, Боже". Це тривало всього кілька секунд, а потім зникло", - продовжила жінка.

Як і у багатьох викрадених, Стефані пережила неодноразові переживання. Незважаючи на те, що після тієї першої дивної зустрічі вона неодноразово переїжджала в інший будинок, проте, що б це не було, вона знову знаходила це.

Привид
Привид

"У мене було непереборне почуття страху. Я був налякана. Я відчула, як щось влетіло в кімнату. Я спробувала розслабитися і, звичайно ж, говорила собі, що зійшла з розуму", - продовжувала розповідь вона.

Але потім, за її словами, щось дуже реальне впало їй на груди: "Це було схоже на електрику або пульсацію, що пронизує мене дуже сильно. Було боляче, і я відчувала пульс по всьому тілу. Я простягнула руку і спробувала стиснути її. Мені здавалося, що я натягую іриску".

Хоча багато переживань Стефані відбулися, коли вона була в ліжку, і їх можна було б списати на особливо яскраві сни, були також незвичайні відвідування вдень: "Іншим разом було відключення електрики, яке сталося ближче до вечора. Я побачила крихітний куля світла, схожий на метеор, в моїй вітальні, що вилетів з середини кімнати в стіну. Незабаром після цього знову включилася електрика", - поділилася жінка.

НЛО
НЛО

Вона каже, що не впевнена, чи можна класифікувати відвідують її істот як інопланетян, ангелів або демонів. Але вона каже, що це, мабуть, дуже поширене явище.