У Китаї дуже популярний одяг з котячого хутра. Так, котів постійно вирощують та забивають заради хутра і це не вважається чимось поганим або жорстоким.

Українці не звикли до такого ставлення до домашніх улюбленців, але спокійно відносяться до кошмарних ферм норок, де маленьких тваринок тримають у жахливих умовах та жорстоко розправляються з ними.

шуби та жилетки з котів у Китаї
шуби та жилетки з котів у Китаї

"В чому різниця?

На фото ви бачите хутрове виробництво у Китаї, де котів вбивають заради одягу з хутра. Не спішіть звисока критикувати китайців, бо в Україні прямо зараз відбувається подібне. Просто замість котів вбивають не менш прекрасних норок. Тисячі норок щотижня, у газових камерах, через смертельні ін’єкції та болючий струм.

Ми закликаємо депутатів прийняти законопроєкт 2360 про заборону хутрових ферм." - йдеться у повідомленні фейсбук сторінки українських захисників тварин UAnimals.

В чому різниця? На фото ви бачите хутрове виробництво у Китаї, де котів вбивають заради одягу з хутра. Не спішіть...

Posted by UAnimals on Tuesday, August 25, 2020

Користувачі мережі виступили на підтримку цієї ініціативи.

шуби та жилетки з котів у Китаї
шуби та жилетки з котів у Китаї

"В мене колись серце розірветься від всього жаху, який коїться на землі... чому не можна жити, щоб нікого не вбивати, не калічити, не кривдити... чому не можна просто любити все , що тебе оточує??????" - пише Tanya Pokynboroda.

шуби та жилетки з котів у Китаї
шуби та жилетки з котів у Китаї

"Зараз буде істерика в тих, які думають, що всі хто проти хутра-просто заздрять. 🤦🏻‍♀️ Можливо колись доростуть до розуміння чому люди відмовляються від натурального хутра", - підтримує Solomia Basarab.

"Китайці не гребують ніким... якийсь жах. люди,які їдять все, що шевелиться, нап'ялюють на себе, чи гарно, чи безглуздо... Дивний народ, чесно. При такому розвитку технологій, виробляють, підробляють все-від носків-друшлаків - до машин, і водночас, якийсь рівень середньовіччя... Жах", - резюмує Ната Прошковская.