Мама чотирьох дітей сказала, що відчуває себе розчарованою співробітниками лікарні після того, як через сім місяців після викидня в її тілі були виявлені останки її майбутньої дитини, пише Daily Mirror.

У Еріки Холл стався викидень за день до того, як в березні їй повинні були провести 12-тижневе УЗД. Перед випискою її перевірили співробітники університетської лікарні Royal Stoke Hospital.

Але коли 38-річна дівчина повернулася додому, вона відчувала, що щось не так, оскільки у неї тривала кровотеча і вона втрачала свідомість. Була проведена процедура з видалення матеріалу з її матки, який все ще залишався після вагітності.

Але через кілька місяців Еріка знову відчула біль звернулася за медичною допомогою та потребувала хірургічного втручання. Тепер домогосподарка з Бурслема хоче отримати відповіді від Royal Stoke.

"Я дізналася, що у мене стався викидень за день до УЗД. Я пішла в лікарню. У мене виник біль, і вони сказали, що це може бути імплантація або інфекція. Я пішла додому. У мене все ще була сильна кровотеча. Я постійно втрачала свідомість, я знала, що щось не так. Мій партнер викликав швидку допомогу. Вони відвезли мене в Ройал Сток, я здала аналізи і мені поставили крапельниці і в підсумку мені зробили переливання крові. Пізніше тієї ж ночі лікар відвів мене в кімнату, оглянув і вийняв залишки дитини. Мене виписали на наступний день, коли я вважала, що все буде в порядку", – розповіла пацієнтка.

лікарня Royal Stoke Hospital
лікарня Royal Stoke Hospital

Еріка сказала, що відчувала себе добре, поки через кілька місяців їй раптово не стало гірше.

"Я думала, що у мене інфекція. У мене почалися болі. Мені зробили аналіз сечі у лікарів, і нічого не виявили. Потім біль став дуже сильним, я щосили намагалася встати з ліжка і заснути. Я не могла більше з цим миритися, тому пішла в лікарню, ходила три рази за 14 днів. Вони просто продовжували обманювати мене. Зрештою вони поклали мене, зробили УЗД і виявили кісту на моєму яєчнику. Вони сказали, що там ще залишилися останки дитини з березня. Це призвело до того, що мій апендикс запалився, і мені довелося зробити нову операцію", – згадує жінка.

Еріка, яка живе з партнером Джоном Холтоном і має чотирьох синів у віці 21, 11, восьми і шести років, каже, що лікарня її розчарувала.

Лікарня Royal Stoke порадила Еріці зв'язатися з групою з консультування пацієнтів, щоб почати розслідування інциденту. Заступник старшої медсестри Скотт Малтон сказав Stoke-on-TrentLive: "Нам дуже шкода чути про ситуацію з Ерікою. Нашою метою завжди є надання послуг найвищої якості".