Мати вимагає пояснень від Mcdonald's після того, як вона нібито знайшла ніготь у своїй картоплі фрі, коли вона відвідувала свою дочку в лікарні, пише Daily Star.

Жінка сказала, що натрапила на огидну знахідку після покупки їжі в ресторанному дворі Королівської дитячої лікарні в Мельбурні, Австралія, 13 жовтня. Мама сказала, що мало не проковтнула ніготь, сидячи в кімнаті дочки.

"Я дісталася до дна своєї коробочки і відчула щось тверде в роті і відразу виплюнула предмет і побачила, що це ніготь", – сказала вона Yahoo News Australia.

ніготь в картоплі фрі
ніготь в картоплі фрі

Вона сказала, що її дитина могла бути в небезпеці, тому що у її дочки ослаблений імунітет, а ніготь міг привести до задухи. Розлючена мама сказала, що вона подала заяву і провела в цілому два тижні, намагаючись розібратися з процесом розгляду скарг Mcdonald's.

"Наступного ранку я поговорила з менеджером, який забрав ніготь і вибачився – мене навіть не запитали, чи хочу я повернути гроші", – сказала вона.

Жінка додала, що відправила ще один звіт в Інтернеті, але досі не отримала відповіді, незважаючи на те, що засипала їх дзвінками. Однак вона стверджує, що менеджер нарешті зв'язався з нею і запитав, на що вона сподівається, виходячи зі скарги.

МакДональдс в Австралії
МакДональдс в Австралії

Вона сказала, що все, що їй потрібно, це вибачення і пояснення того, як ніготь міг опинитися в її картоплі фрі. Розлючена покупчиня сказала, що їй видали два талони на їжу, але не пояснили, як туди потрапив огидний предмет.

"Мені не потрібні ваучери, це огидно – за два тижні отримала два ваучери на 10 доларів і ніяких пояснень", – поскаржилася вона.

Мережа ресторанів швидкого харчування з тих пір підтвердила, що розслідування триває і що покупниця отримала відшкодування за їжу.

"Mcdonald's дуже серйозно ставиться до безпеки продуктів харчування та напоїв, і ми розчаровані, дізнавшись про досвід наших клієнтів. Наші співробітники суворо дотримуються процедур очищення, санітарної обробки, контролю якості та гігієни, щоб наші ресторани залишалися безпечними для наших співробітників і клієнтів. Ми вибачилися перед клієнтом і надали повне повернення коштів і додаткові Подарункові сертифікати в якості компенсації. Ми проводимо розслідування того, як це сталося", – сказав представник Mcdonald's.