Дівчині загрожувала реальна небезпека, але, коли це зрозуміли, було вже занадто пізно.

У середині жовтня Ебігейл Салдана з Далласа, США, виявив GPS-трекер у своєму автомобілі. Перелякана дівчина записала все на відео і опублікувала в Instagram, попередивши підписниць про небезпеку, яка підстерігає їх всюди. Виявилося, занепокоєння американки були не безглузді. Через два тижні її вбили в тій самій машині.

Перевіряйте під вашими машинами, дівчатка! Це ніяка не жарт, але ж думаєш, що таке з тобою ніколи не станеться xabigailsaldana

Поліція Форт-Уерта виявила труп дівчини в її машині. Її застрелили. Кілька днів влада вивчала записи з камер спостереження, щоб скласти список підозрюваних. Перелік виявився зовсім не довгим.

Головним фігурантом у справі став 54-річний Стенлі Шліга. Чоловік був клієнтом Ебігейл в кабаре, пише Daily Dot. Коли зміна дівчини Закінчилася, підозрюваний поїхав за нею, а потім, дочекавшись коли вона припаркується, застрелив.

Ебігейл Салдана з Далласа, США
Ебігейл Салдана з Далласа, США

Спростувань цієї версії поки що немає. В інтерв'ю People колега Ебігейл розповів, що дівчина неодноразово скаржилася на Шліга — він і раніше переслідував її і чіплявся. Коли група захоплення увірвалася в будинок підозрюваного, військові виявили його на балконі з кількома пораненнями, які він завдав собі сам.

Влада офіційно звинуватила Шліга у вбивстві, але він поки не дає свідчень. Найімовірніше, захист буде будуватися на його неосудності.