Кілька років тому британка набила татуювання "Магалуф 2017", щоб вона була нагадуванням про шикарний відпочинок на Майорці. Дівчина не підозрювала, що одного разу малюнок допоможе правосуддю, пише Daily Star.

У 2019 році після вечірки в будинку приятеля в Престоні, Англія, Шеніс Седдон прокинулася з синцями по всьому тілу. Дівчина була сильно налякана і нічого не пам'ятала, тому не стала звертатися в поліцію, боячись, що над нею тільки посміються.

Але через півтора року правоохоронці самі знайшли британку, поцікавившись, чи немає у неї татуювання "Магалуф 2017". Коли шокована Шеніс підтвердила, що у неї на попереку є такий напис, офіцер повідомив їй новину, яка повністю перевернула її життя.

Діксон Нгаунд
Діксон Нгаунд

Виявилося, що в телефоні 27-річного Діксона Нгаунде правоохоронці виявили моторошне відео зі згвалтуванням. І хоча на кадрах не було видно обличчя жертви, зате можна було розгледіти те саме тату. У злощасний вечір Шеніс прийшла в гості до знайомого, який представився Максом.

Там же був Діксон, який виглядав тихим і сором'язливим. За словами британки, вона випила всього три коктейлі і знепритомніла, а на ранок нічого не пам'ятала. Однак в компанії стали говорити про те, що у Нгаунде і Шеніс "був секс".

Я подумала, невже я могла вчинити таку дурість, що переспала з ним. Я не хотіла створювати проблеми, заявляючи, що він мене згвалтував, адже це могло зруйнувати людині життя, а я нічого не пам'ятала, і у мене не було доказів Шенис Седдон

При цьому випадок Шеніс виявився не єдиним. Виявляється, у господаря вечірки Макса зовсім інше ім'я. Його звуть Амос Оченг, йому 51 рік, він згвалтував мінімум трьох дівчат у віці від 14 до 19 років і займався наркоторгівлею. За це чоловіка засудили до 27 років в'язниці.

Шенис Седдон
Шенис Седдон

Діксона ж визнали винним у зґвалтуванні Шеніс, він отримав 10-річний термін. Але, незважаючи на правосуддя, дівчина ніяк не може прийти в себе.

Коли мені сказали, що мене згвалтували, це перевернуло все моє життя. Це зруйнувало мої стосунки з чоловіками, тому що я повністю перестала їм довіряти. Тепер, коли хлопець пропонує мені випити, я боюся, що він накачає мене наркотиками, відвезе додому і згвалтує Шеніс Седдон

І хоча в цій жахливій ситуації саме Шеніс стала жертвою, вона звинувачувала у всьому себе. Не в силах пережити травматичний досвід, дівчина звернулася за допомогою до фахівця, який виписав їй антидепресанти.