Українська артистка Надя Дорофєєва поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою у відвертому вбранні на великій сцені.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Д Я К У Ю тільки зараз я заспокоїлася і усвідомила, що концерт пройшов Спасибі насамперед моїй команді і тим, хто допомагав творити і робити цей концерт яскравіше @tri.direction @helldrummy @pugachev.zh @vaushee @sakalyova @zhenja_goncharenko @skvarska @mozgistudios @igor64kbps @my.shura @g.bar.kiev @mozgientertainment і окрема любов моєму другові @monatik_official і @Positiff ви прикрасили концерт", - підписала публікацію талановита артистка.

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку знаменитості, з особливим інтересом спостерігає за особистим життям і кар'єрою співачки. Шанувальники щодня чекають нових постів за участю Наді, залишаючи чимало відгуків під кожним з них, і цей – не став винятком з правил.

"Надь, спасибі тобі і твоїй команді, за такий неймовірний драйв і вайб", "зате пропозицію руки і серця від Монатіка вдалося", ""Pochemu" просто гарматний трек!Чекаю реліз", "Класні", "це був не ймовірний концерт! Спасибі тобі за такі не реальні емоції, які ти нам подарувала ти найкраща!",- залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Надя Дорофєєва повідомила про сольний концерт у Києві.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна Надя Дорофєєва звернулася до публіки.
Також портал "Українці" писав, що Надя Дорофєєва показала, що у неї між ніг.