7 травня 2024 року пройшов перший півфінал вокального кокурсу "Євробачення". Представники від України – а lyona аlyona та Jerry Heil довели до сліз своїм виступом.

Номер українського дуету почався ефектним виходом Jerry Heil з скель, що розійшлися. Раптом з'явилося джерело, що перетворилося на величезний океан. Тендітна Jerry Heil приборкала його.

Зірка на цьому не зупинилася і підкорила гору під час ракетного обстрілу, що спалахував позаду. Нарешті з'явилася на сцені реперка alyona alyona. Вона в образі, що нагадав стилістику самураїв, викликала тіні людей. Ймовірно, вони уособлювали духи українських предків.

Проте неймовірною сценою став останній момент постачання. Співачки лягли у центр величезної голограми серед десятків жінок.

Євробачення, кадр із відео
Євробачення, кадр із відео

Десятим на сцену міжнародного конкурсу "Євробачення-2024" вийшов представник із Фінляндії Windows95man.

Поява співака надовго запам'ятається єврофанам. Спочатку виконавець з'явився у величезному яйці, зробленому з джинсів. З перших секунд стає зрозуміло, що артист лежить там без спідньої білизни в одній тільки футболці, кепці та шкарпетках із сандалями. Проте представник Фінляндії прикривав свої інтимні частини тіла зігнутою ногою. Після різкої зміни кадру Windows95man почав бігати по сцені з оголеними сідницями перед публікою.

До речі, до прямого ефіру не потрапив жоден нецензурний кадр, адже щоразу винахідливість операторів дозволяла прикрити інтимні зони співака. Тому до кінця свого перформансу представник із Фінляндії демонстрував активні рухи, поки з-під стелі не з'явилися шорти.

Сьомим на сцену міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2024" вийшов представник Хорватії Baby Lasagna, якому букмекери пророкують перемогу у конкурсі.

Харизматичний артист зачарував своїм виступом на міжнародній сцені. На виконання пісні Rim Tim Tagi Dim представники Хорватії обрали костюми, стилізовані під хорватський фольклор. Під час всього виступу артист розхитував публіку оригінальними рухами разом із шоу-балетом.

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва без ліфчика похвалилася своїми "принадами": вигляд ззаду змусить відвисати щелепи.