Популярна українська співачка, найскандальніша і епатажна виконавиця, успішна і незалежна артистка, відома як "королева" шоу-бізнесу Оля Полякова поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася в своєму фірмовому вбранні, щоб повідомити приємну новину для своїх шанувальників.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Хто не проти запалити по-королівськи? Сьогодні ми в Полтаві! Офіційний вихідний, а Полякова у Вашому місті краще і бути не може! Не пропустіть шанс побачити легендарне шоу "Королева ночі" на біс. До зустрічі о 17:30 та о 20: 00, у ДК "Листопад". #оляполякова #полтава #дклістопад", - підписала публікацію чарівна виконавиця.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку скандальної співачки, ретельно стежить за всіма публікаціями зірки. Шанувальники не обділили увагою Олю і залишили чимало відгуків під знімком артистки.

"А коли у нас?", "Я заздрю всім здам", "нафіг треба. Сьогодні наша збірна грає", "ОЛЯ чекаємо тебе з новим ШОУ, Супер Шоу Королева ночі.У Сочі,Москві, Пітері..Всіх, всіх з сонцестоянням, сонцеворотом.21 червня...", "Обожнюю просто суперррррр", " Коли Одеса? Чекаємо!", "Спасибі, що не забули про Полтаву, чому то останнім часом ніби ми і не Україна. крім Винника інші артисти просто не гастролюють, а у нас чудовий край. Ви супер, сильна жінка.", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова провела прямий ефір з німецьким доктором.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна Оля Полякова взяла участь у популярному кулінарному шоу.

Також портал "Українці" писав, що Оля Полякова торкнулася дуже серйозну тему.