У розмові з The Times він пояснив, що якщо другий сезон дійсно вийде, він хотів би, щоб він був присвячений "проблемі з поліцейськими".

Squid Game, швидше за все, отримає другу серію. Пам'ятайте, як в кінці першого сезону Гі-хун відвернувся від літака і рушив назад, імовірно, щоб помститися жахливим організаторам гри в Кальмара? Це здається очевидним напрямком для наступного сезону шоу, але що цікаво, Хван Дон Хек також має інші ідеї.

"Коли я писав перший сезон, я думав про історії, які могли б з'явитися в другому сезоні, якби мені довелося це зробити-однією з них буде історія ведучого", - сказав Він The Times. Ведучий-так звали хлопця в чорній масці, який, мабуть, контролював більшу частину першого сезону. А оскільки він був колишнім поліцейським, Дон Хека заінтригував саме цей кут зору.

"Я думаю, що проблема з поліцейськими-це не тільки проблема Кореї. Я бачу в світових новинах, що поліція може дуже пізно реагувати на злочини – жертв стає більше або ситуація погіршується через те, що вони діють недостатньо швидко. Це було питання, яке я хотів підняти. Може, у другому сезоні я зможу поговорити про це докладніше".

Ясно, що до наступного сезону ще далеко. Хван Дон Хек почав писати серіал як фільм ще в 2008 році і сказав, що тільки перші два епізоди серіалу у нього зайняли шість місяців. Хоча він сказав Variety у вересні: "Якби я повинен був це зробити, я б точно не став робити це самостійно. Я б подумав про використання кімнати для сценаристів і хотів би мати кілька досвідчених режисерів".

Так що, можливо, часу насправді може знадобиться менше. Але фанати всього світу благають подумати сценариста над тим, що щоб Гі-хун передумав і сів у той проклятий літак.