Катерина Осадча вже давно миготить на небосхилі українського шоу-бізнесу і всі ми пам'ятаємо її за шоу "Світське життя" про знаменитостей.

Нині ж, з початку повномашстабної війни, її бурхлива діяльність щодо життів знаменитостей тимчасово припинилася і Катерина зараз більш націлена на допомогу Україні та її народу. Зараз же Осадча вирішила згадати юність і показати, якою вона була до широкої популярності.

Юрій Горбунов і Катя Осадча: скрін із мережі
Юрій Горбунов і Катя Осадча: скрін із мережі

Світлиною вона поділилась на своїй сторінці в Instagram. Недавно Катерина оприлюднила фото, яке було зроблене ще на початку програми “Світське життя”. Зірка поділилась колажем з двох фото, показавши свій вигляд з різницею у 19 років. На знімку вона зображена у вишиванці та довгій спідниці червоного кольору. Катерина розпустила волосся, а губи нафарбувала червоною помадою.

Окрім того, 40-річна телеведуча пригадує ці часи з особливим теплом, адже саме тоді почалась її творча кар’єра, а в Україні вперше провели міжнародний пісенний конкурс “Євробачення”. До слова, тоді з перемогою до Києва приїхала співачка Руслана з легендарними “Дикими танцями”.

Сториз Катерини Осадчої
Сториз Катерини Осадчої

“Світське життя” – це популярне шоу, яке набуло великої популярності серед української публіки. Катерина проводила короткі інтерв’ю з зірками шоубізнесу, дізнавалась цікаві подробиці з пісенного конкурсу “Євробачення” та спілкувалася з гостями.

Нагадаємо, що Катерина Осдача вперше за довгий час показала сина не від Горбунова: покоління Z.

Раніше ми повідомляли, що 40-річна Осадча топлес виставила голі "сливи": Полякова навчила чи Горбунов ліф "стягнув"?