Політичний експерт Олександр Кочетков розібрав інтерв'ю Андрія Богдана, яке він нещодавно дав Дмитру Гордону.

Експерт та журналіст впевнений, що Андрій Богдан натякнув президенту, що його будуть бити і досить болісно. Адже зараз він непідконтрольний людям, які привели його до влади.

Читайте нас у Google News!

Андрій Богдан
Андрій Богдан

"Що хотів сказати Андрій Богдан у своєму розлогому буяє натяками інтерв'ю? І чому саме зараз?

Політичні бджоли завжди дзижчать дуже неспроста. Тому перекладаю на загальнолюдський.

По суті, колишній глава офісу президента Зеленського повідомляє йому: Нічого особистого, але бити будемо і сильно, і боляче.

Так, Володимир Олександрович, ти, звичайно, рідкісний симпатяга і чудовий актор, але президентом тебе зробили ми. І поки ми тебе ляльководів, все було чудово. І все, ти, в першу чергу, були щасливі. Але ти сам зруйнував це своє щастя. І тепер тебе ляльководів інші, тому все погано. І ми опинилися по різні боки барикад, а тут вибори, спекотна політична осінь і можливо всяке ...

Андрій Богдан
Андрій Богдан

І якщо ти не хочеш, щоб боляче і сильно, то повертайся в сім'ю, по італійськи мафію, до бородатої бабусі, яка тебе породила. А для початку позбудься тих, хто нас не влаштовує, Андрія Єрмака, в першу чергу, інший список надамо. Дивишся, все і налагодиться.

Але якщо немає, то не ображайся. Мочити будуть саме ті, хто надули тебе до президентських розмірів, які знають всі твої вразливі місця і больові точки.

Ще раз: нічого особистого, залишаюся твоїм відданим симпатиком, але! Це політика, дитинко", - пише Андрій Богдан.