Успішна українська актриса, артистка розважального проекту "Дизель Шоу", чарівна Яна Глущенко поділилася несподіваною публікацією в соціальній мережі. Вона показала свою пластику і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Яна Глущенко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Я можу ось так випереджаючи ваші питання, скажу, що на шпагат сіла в дитинстві, роки в чотири і м'язи досі пам'ятають! Так, виявляється таке буває сама здивувалася, коли дізналася про це, будучи дорослою можу і на поперечний, і на поздовжній сьогодні вже перевірила а які приховані таланти у вас? #янаглущенко #дизельстудіо #дизельшоу #dizelshow #спорт #розтяжка #шпагат #прихованийталант #Київ # Україна", - підписала публікацію українська актриса.

Фото Яни Глущенко
Фото Яни Глущенко

Багатотисячна публіка, яка підписана на сторінку зірки "Дизель Шоу", з особливим інтересом стежить за кожним постом своєї улюблениці. Фолловери актриси активно коментують кожну публікацію яни, і ця – не залишилася без уваги.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

"Клас, кіностудія крута", "Яна я теж з 4 років вміла сідати на шпагат я займаюся сама без тренера без нікого і мене дуже класно виходить а", " Яночка! Дуже приємно бачити вас в прекрасній фізичній формі! Рада за вас! Ви, Дизельці, всі молодці! Успіхів вам і здоров'я!", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram
Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram

Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram
Коментарі на пост Яни Глущенко в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", абсолютно гола Яна Глущенко розповіла про конфуз.

Нагадаємо, що красуня Яна Глущенко показала свого сина.