У родині зірки "Дизель Шоу" Яни Глущенко, яка розкрила секрети підготовки гумористичного проекту, довгоочікуване поповнення.

Актриса познайомила підписників в мережі з новим членом сім'ї. Вони з чоловіком Олегом Збаращуком завели ще одного собаку. У них з'явився щеня породи кане-корсо.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

Як розповіла Яна, влітку вони втратили одну зі своїх улюблениць. А собака Юна і кіт Моня не особливо ладнають між собою.

"Собаку вирішили взяти не просто так. Я довго не могла про це розповісти, але у Жулі виявили рак. На жаль, третьої хіміотерапії вона не витримала, і 23 серпня ми її втратили. Це було дуже боляче, страшно і несподівано. Юна і Моня між собою не дуже дружні, а Жуля була їх спільною подружкою», — поділилася Глущенко.

Вони з чоловіком вирішили, що в родині не вистачає ще одного друга для всіх, тому стали замислюватися про собачку. Актриса зізнається, що це рішення далося їй нелегко. Але чоловік був наполегливий.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

"Олег дуже просив завести собаку знову! А 3 вересня собака нашої подруги привела вісім цуценят кане-корсо. Чоловік, як маленька дитина, випрошував одного собі, запевняв, що завжди мріяв про велику собаку. Не витримала його умовлянь, і вчора ми всією сім'єю поїхали за новим цуценятком. Тепер з нами живе дівчинка Бася», — розповіла Яна.