Уряд України зіткнулося з труднощами в питанні підвищення пенсійних виплат для громадян. Подробиці вже відомі засобам масової інформації.

Як повідомляє інформаційне видання "РБК-Україна", нещодавно стало відомо, що в Україні виникли проблеми з підвищенням пенсійних виплат.

Згідно з відомостями першоджерела, розмір пенсійних виплат безпосередньо залежить від заробітної плати.

Так, з підвищенням прожиткового мінімуму і частковим збільшенням заробітних плат, громадянам України повинні були підвищити пенсійні виплати майже в два рази. Однак, розміри пенсійних виплат залежатимуть від розміру мінімальної заробітної плати.

Саме тому, довгоочікуване підвищення пенсій настане не так скоро. До слова, цю інформацію повідомив міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Коментарем, щодо питання про підвищення пенсійних виплат, Марина Лазебная поділилася в ході недавнього інтерв'ю.

"Якщо мінімальна заробітна плата підвищиться до шести тисяч гривень, то для громадян України пенсійного віку, з відповідною кількістю стажу, будуть підвищуватися виплати.

Якщо підвищення мінімальної заробітної плати буде затверджено в січні, то мінімальна пенсійна виплата становитиме - 2400 гривень. А в разі, якщо підвищення мінімальної заробітної плати пройдуть в липні, то пенсії становитимуть - 2600 гривень ", - заявила Марина Лазебная в ході свого звернення.

Виходячи з наявних даних, підвищення пенсійних виплат очікується не раніше наступного року.

В даний період часу відомо, що через місяць Міністерство соціальної політики України покаже програму підвищення пенсій на 2021 рік.

Раніше писалося, що в наступному році Кабінет міністрів України обіцяє пенсіонерам в три рази підвищити виплати.