Директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного Фонду Олена Охріменко заявила, що співробітники відомства проведуть зустрічі з пенсіонерами, які більше року не знімали виплати з банківських карт, для з'ясування причин.

Пенсійний фонд має намір перевірити пенсіонерів, які більше року не знімали пенсію з банківських карт. Про це 3 лютого в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомила директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного Фонду Олена Охріменко.

Олена Охріменко, директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду
Олена Охріменко, директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду

Вона розповіла, що фонд отримав від банків список одержувачів пенсій, які більше року не переводили в готівку гроші.

Співробітники Пенсійного фонду проведуть зустрічі з пенсіонерами для з'ясування причин, чому люди не користувалися нарахованими грошима, розповіла Охріменко. До проходження повторної ідентифікації вони зможуть отримати виплати через "Укрпошту".

"Можливо, людина померла, можливо, кудись поїхав, або ще якісь обставини заважали отримати пенсійну виплату", - заявила вона.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

Охріменко уточнила, що громадянам, які через проблеми зі здоров'ям не можуть прийти у відділення Фонду, необхідно Дистанційно повідомити відомство про це. Після цього співробітник Фонду особисто проведе ідентифікацію в зручному Пенсіонеру місці, пояснила вона.

За її словами, щоб відновити виплати через банк, пенсіонер повинен написати заяву, тоді в наступному місяці виплата в банківській установі відновиться. Дата добутку виплат і номер рахунку користувача після повторної ідентифікації залишаться незмінними.