Туроператори активно пропонують тури в країни Середземномор'я, але відзначають, що через пандемію може ще все помінятися.

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх

Українські туроператори анонсували свіжі льотні програми на весну. Зокрема, активно пропонують тури в Європу і Туреччину. Про це свідчить інформація на сторінці Facebook директора агентства подорожей "Затрикопійки" Ганни Шевчук-Барабаш.

Оператор оприлюднив ціни на відпочинок за кордоном на березень-травень. Зараз активно йде раннє бронювання турів до Туреччини, Чорногорії, Албанії та Хорватії.

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх

Зі свого боку, компанії пропонують такі напрямки:

  • Каппадокія, Туреччина – з 25 березня по четвергах і неділях прямі чартерні рейси Київ – Невшехір-Київ. Тури на 3, 4, 7 і більше ночей обійдуться від 8279 грн з людини.
  • Лазурний берег, Франція – Канни, Ніцца) – з 25 квітня анонсовані перельоти з Києва. Пакетний тур на одну людину стартує від 12 652 грн. При цьому туроператори нагадують, що станом на середину лютого зовнішні кордони ЄС закриті.
  • Мальта – плануються рейси з 29 травня. Відпочинок від трьох ночей пропонують від 10 362 грн з людини.
  • Кіпр – відновлення польотів заплановано з 17 квітня. Тур від двох ночей стартує від 6486 грн.

Ці тури вже прораховані і доступні до бронювання. Але учасники ринку підкреслюють, що поки умови в'їзду для нас в ці країни до кінця не затверджені.

У свою чергу Грузія, за словами Шевчук-Барабаш, поки "на паузі". Зате обнадійливий прогноз дає Греція, а чартер на єгипетський курорт Марс-Алам продовжений до травня.

Анонсовані рейси в Неаполь і Катанію.