Глава Міністерства соціальної політики України Марина Лазебна заявила, що деякі українські громадяни можуть не платити за комунальні послуги. За її словами, до списку таких громадян, наприклад, входять учасники бойових дій, у яких пільга досягає 100%.

Відповідне відео із заявою Марини Лазебної опубліковано на каналі "Всеукраїнський Форум Україна 30" в YouTube.

На жаль, в Україні постійно збільшується вартість комунальних послуг. Але глава Мінсоцполітики Марина Лазебна розповіла про те, хто може не платити за квартиру.

За словами міністра соціальної політики, пільгами різного розміру на території нашої країни користується 1,8 мільйон громадян. А їх розмір, підкреслює Марина Лазебна, становить 25-100% вартості.

Голова Мінсоцполітики Марина Лазебна
Голова Мінсоцполітики Марина Лазебна

Вона підкреслила, що в розмірі 100% компенсують тим, хто брав участь у війні на Донбасі. За її словами, середній розмір пільги становить 1,1 тисяча гривень.

У другу групу людей, які можуть не платити за квартиру, входять ті, хто не в змозі оплачувати повністю комунальні послуги.

Комунальні послуги в Україні
Комунальні послуги в Україні

За словами глави Мінсоцполітики, минулого місяця, в середньому, розмір субсидії склав 2,2 тисячі гривень. Також вона додала, що субсидії та пільги в Україні отримує 5 мільйонів з 15 мільйонів українських громадян.

Нагадаємо, що громадянам України розповіли про те, що в країні зросте вартість оренди квартир на 10%.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли, що в лютому доведеться платити більше за комунальні послуги.

Також портал "Українці" писав, що українці платитимуть більше за споживання газу на 14%.