Про актуальний спосіб життя Анастасії Заворотнюк мало що відомо. Дочка актриси іноді дозволяє громадськості дізнатися деякі подробиці про свою сім'ю.

Анна Заворотнюк оприлюднила у своєму "Інстаграмі" свіже фото, яке викликало широкий резонанс в ЗМІ. Справа в тому, що дочка зірки серіалу "Моя прекрасна няня" показала те місце, де знаходиться Анастасія Заворотнюк.

Уточнюється, що Анна сфотографувалася на території приватного будинку в Крекшіно. Особняк, про який йде мова, Петро Чернишов і Анастасія Заворотнюк прийняли рішення придбати ще вісім років тому. Роками пізніше зоряна пара перебралася за місто зі столичної квартири.

На свіжому знімку Анна Заворотнюк постала в новому образі. Дівчина постригла волосся, бажаний результат її, судячи з усього, розчарував. "Приймаю ситуацію такою яка вона є, волосся відросте, образи пройдуть. А мої близькі люблять мене будь-хто. Спасибі вам величезне за підтримку. Якби ви тільки знали, як це було важливо для мене", - написала вона в своєму "Інстаграме".

Передплатники перетворення Анни оцінили по достоїнству. "А тобі личить така зачіска", "Який хороший густий зріз! Прибрали все непотрібне, і волосся все одно довгі", "Ганнуся прекрасна з будь-якою довжиною", - поділилися думкою коментатори.