Кірт Тібодо з Луїзіани, США, прожив майже три десятиліття, і єдина проблема зі здоров'ям, з якою він стикався — - це акне... до тих пір, поки він не почав його лікувати, пише Metro.

Медикаменти, які повинні були позбавити від вугрів, виконували своє завдання, але разом з цим сильно псували життя американцеві. Озноб і біль ставали все сильніше, тому Кірт був змушений знову звернутися до лікарів.

Кірт Тібодо з Луїзіани, США
Кірт Тібодо з Луїзіани, США

Хлопець був упевнений, що його організм просто звикає до лікування, і хотів, щоб йому допомогли купірувати побічні ефекти. Але, коли фахівці оглянули хлопця, вони були в жаху.

Лікарі діагностували у Кірта DRESS-синдром – це важка алергічна реакція на препарат, яка може привести до летального результату, якщо не надати своєчасну допомогу.

Кірт Тібодо з Луїзіани, США
Кірт Тібодо з Луїзіани, США

Крім того, поки фахівці намагалися розібратися з цією недугою, у пацієнта з'явилися побічні ефекти: алопеція і вітіліго. У хлопця стали випадати волосся, а шкіра — втрачати пігмент меланін, через що Тібодо буквально став білішати.

Я відчував себе негарним – занадто багато на мене навалилося. Шкіра лущилася і відвалювалася. Здавалося, що вона горить. У мене був висип, який не проходив – це було гірше, ніж вітрянка. Я весь час мерз, а нігті на руках і ногах відпадали. Я відчував себе чудовиськом і рідко виходив з дому. Розмовляв тільки зі своєю сім'єю і друзями Кірт Тібодо

Кірт Тібодо з Луїзіани, США
Кірт Тібодо з Луїзіани, США

У підсумку Кірт облисів, а білі плями поширилися по всьому тілу. Але завдяки підтримці друзів і близьких американець зміг прийняти нову зовнішність і став ділитися своєю історією зі світом. Тепер 31-річний хлопець веде Instagram kirtuskwincy і бере участь у фотосесіях в якості моделі.