Щось може здатися очевидним, а інше, навпаки, розіб'є серце будь-кому, пише The Sun.

Джулі Макфадден працює медсестрою в одному з лос-анджелеських хоспісів вже п'ять років і часто ділиться своїм досвідом з користувачами "Тіктока". Вона розповідає, як проходять дні хворих в подібних установах, розвіює міфи і забобони. А нещодавно в своєму профілі дівчина підняла дійсно глибоку тему, яка хвилює і здорових людей.

У розмові з журналістами медсестра зізналася, що найбільше в її роботі їй подобається розповідати пацієнтам і їх сім'ям про феномен смерті і підтримувати їх в один з найважчих моментів життя. Головне, на думку Джулі – дати людям зрозуміти, що саме їх чекає, коли піде їх близька людина.

Перед самою смертю зазвичай люди завжди щось говорять. Найчастіше це "Я тебе люблю" або ж вони звуть маму чи тата, яких до того моменту вже давно немає в живих Джулі Макфадден

@hospicenursejulie

#hospicenursejulie #nurse #learnontiktok #ForzaHorizon5GO #nursesoftiktok

♬ original sound - 💕 Hospice nurse Julie 💕

Також дівчина розповіла, що може відчувати пацієнт хоспісу під час смерті. Що точно потрібно знати – у персоналу завжди є медикаменти, які допоможуть звести біль і навіть найменші неприємні відчуття до нуля. Так що турбуватися про те, що близька людина помре в муках, не доведеться.

Симптоми фази активного вмирання включають зміни в свідомості – людина перестає розуміти, що відбувається, – в диханні, з'являються плями і виділення. Це цілком нормально і зовсім не болісно або неприємно. Наші тіла піклуються про себе в кінці життя, так що чим менше ми втручаємося, тим краще Джулі Макфадден