Людина, яку прозвали "найбільш зміненою людиною в світі", відрубав собі два пальці, перетворивши руку в кіготь, як частина своєї спроби стати "чорним інопланетянином", повідомляє Sun Online.

Ентоні Лоффредо одержимий своєю місією змінити свою зовнішність, він вже розколов собі язик, відрізав ніс і покрився татуюваннями і пірсингом.

Однак 33-річний чоловік з Франції сказав, що до цих пір він досяг лише 34% бажаної трансформації.

Чоловік перетворив себе на виплодок пекла заради мрії
Чоловік перетворив себе на виплодок пекла заради мрії

Ентоні, якому на початку цього року видалили верхню губу, вже близько десяти років зазнає серйозних змін в тілі, піддаючись величезним ризикам, таким як осліплення під час таких процедур, як татуювання очного яблука.

Повідомляється, що йому також раніше хірургічним шляхом видалили обидва вуха, щоб він виглядав більш інопланетним, і йому розщепили мову.

Француз багато подорожував для проходження різних процедур, в минулому році він відправився в Іспанію, щоб йому хірургічним шляхом видалили ніс, оскільки операція є незаконною в його рідній країні.

Йому також встановили дермальні імплантати на обличчі, які надали його шкірі більш рельєфну текстуру і створили чіткі лінії на його вилицях.

Чоловік перетворив себе на виплодок пекла заради мрії
Чоловік перетворив себе на виплодок пекла заради мрії

Ентоні документує свої перетворення в своєму акаунті в Instagram Black Alien Project, неодноразово шокуючи своїх 718000 передплатників тим, на що він готовий піти, щоб змінити свою зовнішність.

Зображення його останньої модифікації тіла, створення "кігтя прибульця", були опубліковані на його сторінці після операції, на яких видно кривавий зашитий шрам на руці разом з підписом "Я знаходжу душевний спокій".

Його неоднозначні модифікації тіла часто поділяють його послідовників: деякі ставлять під сумнів його мотиви, в той час як інші хвалять його сміливість.