Народна артистка України, відома співачка Таїсія Повалій опублікувала в мережі нове фото, яке активно почали обговорювати в мережі.

Читайте нас у Google News!

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Публікація з'явилася на особистій сторінці виконавиці в «Інстаграм».

Варто вказати, що на опублікованому кадрі Повалій позувала лежачи на шезлонгу на власному подвір'ї. В описі кадру співачка вказала, що чоловік зробив фото випадково, так як йому заважало сонце розглянути картинку.

"Прилегла на шезлонг відпочити! Навпаки лежав Ігор і щось дивився в телефоні! Попросила зробити знімок для мене! Каже не бачив що знімав, так як Сонечко було яскраве і він був без окулярів! Ділюся з Вами, мої дорогі шанувальники, прекрасної фотографією, зробленою спонтанно і навпомацки", - написала Повалій, при цьому подякувавши шанувальникам за те, що вони дивилися її концерт на телеканалі "Інтер".

пост в Інстаграм Таїсії Повалій
пост в Інстаграм Таїсії Повалій

У той же час в коментарях люди стали захоплюватися і красою самої Таїсії. А також відзначили, що готові дивитися її виступи завжди, так як вона дуже талановита виконавиця.

"Прекрасне фото! Так скучили по Вам такої домашньої і милою!", "Щодо рейтингу - ніхто і не сумнівався в його масштабах! Ви Королева!", "Таечка, спасибі тобі і слава Богу за твій неймовірний і неземної голос. А такі - спонтанні і навпомацки фотографії - найцінніші і найбільш вдалі", "Спасибі за прекрасні моменти з Вашого життя", - писали люди.