Участь у шоу "Танці з зірками" справила неабиякий фурор як серед прихильників співака, так і серед його конкурентів. Олена Шоптенко, що стала партнеркою Олега, поділилася своєю думкою щодо участі в шоу та перемоги, у своєму інстаграм.

Читайте нас у Google News!

Телеглядачі та шанувальники називають Олега фаворитом у шоу, та пророкують йому легку перемогу. Адже на їх думку співак завдяки своїм чарам та безлічі фанаток пройде у фінал без особливих зусиль та танцювальних вмінь. Проте його партнерка спростувала ці думки записом на своїй сторінці Instagram.

Сам Олег постійно ділиться у соцмережах знімками з репетицій та танцювального залу. Хореографиня Олена Шоптенко гідно оцінила таланти та здібності свого партнера. Олена натякнула, що у Винника є всі шанси на перемогу у шоу не через велику підтримку аудиторії, а через старання.

Ох, як мене злить фраза: "Йому достатньо стояти на паркеті, і за нього будуть голосувати". Друзі, я вам можу з упевненістю сказати: боятися Олега Винника варто не через те, що йому достатньо стояти на паркеті. А саме через те, як він буде танцювати на ньому. Олена Шоптенко

Сам співак неодноразову розповідав, що віддається на паркеті на повну душею і тілом. У першому ефірі шоу пара буде танцювати пристрасне танго.

Фанати та підписники Олени та Олега щиро вболівають за пару, та бажають їм в коментарях наснаги та удачі.