Астрологи пробують знайти відповідь у поєднанні зоряних факторів. Вони склали антирейтинг найбільш невірних чоловіків за знаком зодіаку. При цьому астрологи нагадують, що людина здатна змінити і себе і свою долю.

Близнюки

Представники знака Близнюки є дуже харизматичними чоловіками, які не рідко розбивають серця дівчат.

Почавши любовні пригоди в ранній молодості Близнюки не збираються зупинятися навіть в статечні роки і навіть, якщо у них є сім'я. Для них кожна підкорена жінка – як мисливський трофей, повідомляє ФАН.

Знак зодіаку Діва
Знак зодіаку Діва

Водолій

У Водоліїв інша проблема. Вони дуже влюбливі і пристрасні і нічого не можуть з цим вдіяти. Кожен раз їм здається, що вони зустріли свою єдину до кінця життя, але проходить пара місяців і у Водолія з'являється нова партнерка.

Після весілля вони зазвичай теж не перестають вертіти головою по сторонах.

Бик

Народжені під знаком Телець чоловіки знають толк в жінках. Вони завжди вибирають найяскравіших представниць прекрасної статі і здатні довго і красиво доглядати, щоб заслужити їх увагу, яке Тельцям дуже лестить.

Втім, Тельці якраз можуть стати відданим і надійним другом. Але для цього розумній жінці доведеться знайти підхід, щоб приборкати непомірне самолюбство цього знака зодіаку.