Лідер популярної в недавньому минулому музичного гурту Машина Часу Андрій Макаревич заспівав пісню за мотивами подій в Білорусі, присвятивши її білоруським силовикам, які раніше були помічені в побитті людей на вулицях країни.

Читайте нас у Google News!

Андрій Макаревич
Андрій Макаревич

Макаревич у своїй пісні засуджує дії силовиків проти мирних білорусів, відзначаючи, що маски на обличчях співробітників правоохоронних органів присутні для того, щоб приховати їх почуття сорому.

"Стає соромно, і боляче і шкода, лупити беззбройних гумовою палицею, а після в присутственном будівлі на них же давати свідчення", - співає музикант.

Також виконавець нагадав силовикам, що рано чи пізно їх чекає покарання за свої діяння.

"Перед небесним Отцем, ти маскою вже не прикрашає обличчя - там способів сховатися нету, коли закликають до відповіді", - підкреслив у своїй пісні Макаревич.

Нагадаємо, кульмінація масових протестів відбулася ввечері, 11 серпня. Силовики застосували надмірну силу проти мирних активістів, а також випадкових перехожих і журналістів. У багатьох містах Білорусі людей били і затримували.

Білоруси масово скаржилися і на знущання з боку правоохоронців у слідчих ізоляторах. Незважаючи на наявність фактів, в МВС Білорусі спростовували тортури і насильство в СІЗО.