Виводити з себе людей навколо – священний обов'язок кожної людини, однак у деяких це виходить занадто добре. Така майстерність найчастіше обумовлено важким характером, в якому звинувачувати варто не тільки гени, а й зірки.

Астрологи назвали три знаки зодіаку, від яких краще триматися подалі заради власного спокою, пише Instyle.

Овен

З Овном неможливо домовитися – він впертий і непохитний, а будь-яку образу він буде зберігати вічність. З'ясування відносин, скандали і крик – улюблене проведення часу цього знака зодіаку. Він здатний роздути з мухи слона, а спроби привести до компромісу тільки обернуться новим вибухом.

Знак зодіаку Діва
Знак зодіаку Діва

Рак

Раку незнайома золота середина – він або занадто сильно любить, або ненавидить, і від вогню його почуттів горить все навколо. Зовні люди, що народилися з цим знаком, виглядають спокійно, але їх справжнє ставлення завжди проривається назовні у вигляді токсичних висловлювань або вчинків.

Риб

Запідозрити риб в підступності і підлості просто неможливо, і вони цим щосили користуються. Такі нещасні і всіма скривджені люди викликають співчуття і бажання допомогти, причому настільки міцне, що після від нього дуже складно позбутися. В результаті риби займають у оточуючих весь час, енергію і гроші, нічого не віддаючи натомість.