Багато обмежувальні заходи зняті, самоізоляція більше не носить обов'язкового характеру, а життя зірок російського шоу-бізнесу поступово налагоджується. Артисти відновили зустрічі з друзями, душевні посиденьки в заміських особняках і звані вечері. На цей раз Алла Пугачова зважилася на сюрприз для Галкіна і запросила родичів.

Після тримісячного перебування на самоізоляції сім'я Алли Пугачової і Максима Галкіна вперше вирушила на зустріч з давніми друзями. Артисти приїхали до Валентину і Марині Юдашкіним на невеликий пікнік в тісному колі. Не тільки російський кутюр'є відчинив двері особняка для прийому гостей, примадонна теж вирішила не відставати від своїх зіркових друзів і влаштувала посиденьки біля багаття.

Поки Максим Галкан проводив час в місті, до них навідався його старший брат Дмитро зі своєю дружиною і дітьми. Алла Пугачова постаралася в найкоротші терміни організувати сімейну вечерю. І в очікуванні телеведучого вся сім'я примадонни зібралася в саду біля багаття. У користувачів Інстаграма виник тільки одне питання: "А де ж тато?".

Пугачова заспокоїла своїх передплатників і пояснила, що Галкін затримує в місті і ще не підозрює про прекрасне вечорі, який його чекає. На відео, знятим артисткою, чітко видно, як двійнята Гаррі і Ліза з нетерпінням чекали зоряного тата.

"За останні три місяці вперше відлучився по роботі на три дні з Москви. Ось як чекала родина, приїхав брат з дружиною і дітьми і влаштували все разом мені сюрприз!", - розговорився Галкін в своєму особистому блозі.

Радісні члени сім'ї поспішили зустрічати телеведучого з роботи вже в сутінках. Пугачова зворушливо поцілувала і обняла чоловіка, в той час, як діти накинулися на главу сімейства з радісними криками.