Радміла Щеголева, яку українці найбільше знають, як мовчазну помічницю Вєрки Сердючки Гелю з "СВ Шоу", розповіла, що змусило її покинути телевізійні екрани.

Останнім часом про Щоголевої нічого не було чутно, і деякі говорили про те, що артистка некрасиво розлучилася з Андрієм Данилком. Але вона розповіла всю правду в програмі "Життя відомих людей".

В "СВ Шоу" Щеголева потрапила випадково. Одного разу її знайомий запропонував прийти на проби до Андрія Данилка, який як раз запускав свій шоу. Артистка навіть не готувалася до кастингу. Крім того, тоді вона навіть не знала, хто така Вєрка Сердючка.

Вона дуже здивувалася, коли їй повідомили, що її затвердили на роль помічниці Данилко. Завданням Гелі було ефектно і мовчки виносити реквізит. Але Радміла перетворила Гелю в справжню зірку "СВ Шоу".

Мовчазна Геля і балакуча Вєрка підкорили серця не тільки телеглядачів, а й зірок, які дуже хотіли потрапити до них на шоу. Але з часом Радмілі захотілося більшого, їй не вистачало професійного зростання.

Разом з Данилком вони вирішили, що поступово Геля буде зникати з "СВ Шоу". Але сама Радміла продовжить виступати в його театрі. Тоді гастрольний графік театру Данилко був дуже щільним. Вони давали на місяць по 25 концертів.

Не було ніякого часу ні на хвороби, ні на лікування. У артистки болів живіт, і їй зробили операцію, після чого вона запитала у хірурга, чи зможе через тиждень повернутися до танців. Лікар відповів, що так, тільки потрібно буде пропити знеболюючі.

Після хірургічного втручання Радмілі краще не стало. Вона боялася, що підведе всю команду, але приймала знеболюючі і відігравала концерти. Але її організм не витримав такого ритму і дав збій.

Директор театру відправив актрису до Києва і посеред ночі їй не вдалося поговорити з Данилком. Тоді ЗМІ писали про те, що вона зрадила Данилко і просто втекла з театру.

Але збігу обставин довго не дозволяли їм поговорити. Після повернення додому, вона зайнялася своїм здоров'ям. Її остаточним поверненням на той "правильний життєвий шлях" стала зустріч з коханою людиною Андрієм. Щеголева народила двох дітей і зараз об'єднує сім'ю і зйомці в кіно.