Вона стала мільйонером після того, як запустила власну лінію одягу і прикрас після своєї появи на американському популярному шоу TLC "Малюки і діадеми".

Зараз їй 15 років, вона брала участь у Тижні моди в Нью-Йорку і запустила свої власні успішні модні бренди, довівши, що Honey Boo Boo не єдина історія успіху Toddlers & Tiaras.

За свою конкурсну кар'єру королева краси завоювала 55 корон і 85 титулів.

Барретт сказав Twenty2: "Я пробував брати участь у конкурсі, і мені це сподобалося, і в підсумку мене підібрала знімальна група німецького телешоу, а потім все почалося з цього".

Незважаючи на свій розкішний спосіб життя, вона сказала, що в той час у неї були скромні амбіції, і вона мріяла стати вчителем, незважаючи на те, що заробила свій перший мільйон ще до того, як закінчила початкову школу, пише The Sun.

Ізабелла Барретт
Ізабелла Барретт

Покинувши світ театралізованих вистав, вона стала успішним підприємцем, що випускає ряд ліній по догляду за шкірою, косметикою і модним одягом, а також активно працюючи моделлю для різних брендів.

Вона також з'являлася на подіумах у віці дев'яти років, на її рахунку 60 пар взуття і 14 спортивних костюмів Juicy Couture.

Вона запустила свою першу незалежну лінію моди в 2021 році, представивши свою роботу на подіумі вересневого Тижня моди в Нью-Йорку.

Вона сказала: "Коли я була молодшою і брала участь у конкурсах, і навіть зараз мені було важко знайти щось, що можна надіти для підлітків і дорослих, тому що все було або занадто ошатним, або занадто сверблячим, або занадто незручним. Я створила командну і дорослу лінію для дітей і дорослих, які знаходяться в центрі уваги. Вони можуть носити щось повсякденне, але також і дуже ошатне, дуже офіційне, зручне і прекрасно виглядати".

І коли її запитали, чи вона вважає за краще бути багатою або знаменитою, Белла відповіла: "Бути відомою, тому що я зустрічаюся з друзями. Справа не завжди в грошах, а в нових знайомствах і розвагах. Це дійсно весело, тому що я багато подорожую і зустрічаю багато нових друзів".

Тепер її статок оцінюється майже в 2 мільйони доларів, і вона не збирається зупинятися на досягнутому: цієї весни відбудеться черговий показ на Тижні моди.

Одержима модою молода світська левиця має понад 1,6 мільйона передплатників і знялася в документальному фільмі Amazon The Next Big Thing.

Ізабелла сказала Mirror: "Це чудово, тому що я знаю, що всі дивляться на мене знизу вгору, а це велика відповідальність. Мої шанувальники люблять мене, вони кажуть мені, що я дійсно крута і просто дуже красива – в популярності немає нічого, що могло б не подобатися".