Свою думку популярна телеведуча та журналістка Маша Єфросиніна в інтерв'ю з шоуменами Потапом та Позитивом в проєкті 2POPODCAST на YouTube розповіла про свої плани піти у політику.

Українське суспільство на думку телеведучої не готово до жінки при владі, тому поки що вона не планує змінювати своє життя. Більш за те Маша впевнена, що українське суспільство ніколи не проголосує на виборах за жінку.

Мене зупиняє перша думка: хлопчики, ну хто проголосує за жінку в політиці? Я не вірю в це. Я абсолютно переконана, що ми живемо в шовіністському суспільстві. Подорожуючи по містах і спілкуючись із жінками, я переконалася, що у жінки немає шансів. Її зас*ут там, ми зрозуміємо весь патріархальний склад розуму нашого суспільства. Голосують за чоловіків Маша Єфросиніна

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" розповідав про висловлювання Маші щодо змін у суспільстві з приходом COVID-19, зірка втомилася від страху за своє життя та здоров'я, а також від думки про те, що при хворобі близьких переймаєшся більше не за їх здоров'я, а за те коли ти з ними останнього разу контактував.